ر.اعتمادي: به گشايش مشكلات فرهنگی اميدوارم

ر.اعتمادی گفت: من هم مانند ديگران به گشايش مشكلات حوزه فرهنگ اميدوارم. این نویسنده پیشکسوت تاکید کرد که هیچ‌گاه در نوشتن داستان از قواعد جامعه تجاوز نکرده است.
اعتمادي به خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، گفت: در سال 92 يكي، دو كتاب جديد به كتاب‌هاي قبلي‌ام افزودم و در این باره مانند ديگران به گشايش مشكلات نشر  و شمارگان کتاب اميدوارم.
نويسنده رمان «گور پریا» افزود: آزادي فرهنگي مي‌تواند جامعه را شكوفا كند و لازم است كه اين مساله در عمل رخ دهد. تغييرات در مطبوعات و خبرگزاري‌ها حس مي‌شود، اما در زمينه كتاب بايد جرات و شهامتي عمیق و ساختاری براي پايان دادن به وضع موجود به وجود بيايد.
نويسنده رمان «کفش‌های غمگین عشق»، اظهار كرد: براي نويسنده‌اي چون من بعيد است كه آثارم براي انتشار با مشكل روبه‌رو شود، زيرا من نويسنده رمان‌هاي سياسي نيستم و همواره رمان‌هايي با مضامين عاشقانه و رمانتيك نوشتم و هيچ‌گاه از قاعده جامعه تجاوز نكردم.
اعتمادي با بيان اين‌كه در دوران اصلاحات كتاب‌هایی از او كه پيش از انقلاب هم به چاپ رسیده بوده، تجديد چاپ شدند، افزود: در دوران آقای خاتمی نيز عده‌اي از سر حسادت و رقابت هزار وصله به آثارم چسبانند، اما با اين حال، كتاب‌هايي كه پيش از انقلاب از من منتشر شده بود، در این دوران بدون يك كلمه پس و پيش تجديد چاپ شدند.
ر.اعتمادی، رمان‌نويس متولد بهمن سال 1312 در لار است.
«تویست داغم کن»، «گور پریا»،‌ «ساکن محله غم»، «شب ایرانی»، «نسل عاشقان»، «کفش‌های غمگین عشق»، «شوک پاریسی»، «چند لحظه روی پل»، «عالیجناب عشق»، «دختر شاه پریان»، «آبی عشق»، «باربی»، «هفت آسمان عشق»،‌ «چشم‌ها»، «آخرین ایستگاه شب»، «بازی عشق»،‌ «جسور، زیبا ولی شیطان»، «اتوبوس آبی»، «در ویتنام همیشه باران نمی‌بارد»، «چهل درجه زیر شب» و «روزهای سخت بارانی» از آثار این داستان‌نویس هستند.